Типи стрілочних переводів

Типи стрілочних переводів

28 фев 2021

Стрілочні переводи забезпечують переклад рухомого складу з однієї колії на іншу. Ці пристрої монтуються як на перекладних брусах, так і на опорах з дерева або залізобетону. За своїм конструкторським особливостям і призначенням вони діляться на кілька типів.

Типи стрілочних переводів

Поодинокі стрілочні переводи

Поодинокі стрілочні переводи найпоширеніший вид конструкції. Пристрої цього виду можуть бути як правостороннім, так і лівобічними. Вони завжди необхідні там, де потрібно відхилення від прямолінійного шляху в ту чи іншу сторону. Своєю популярністю "поодинокі" стрілочні переводи зобов'язані простоті конструкції.

Симетричні стрілочні переводи

Симетричні стрілочні переводи використовуються в тому випадку, коли основний шлях розходиться на дві гілки. Обов'язкова умова - гілки повинні знаходитися під одним і тим же кутом до головного шляху. Завдяки цій конструкторської особливості, довжина стрілочного переводу залишається мінімальною. Тому симетричні стрілочні переводи успішно і ефективно використовуються там, де катастрофічно не вистачає додаткового простору.

Подвійний стрілочний перевід

Подвійний стрілочний перевід на увазі, що головний шлях розгалужується на три напрямки. Переклади цього типу бувають симетричними і несиметричними. Якщо порівнювати конструкції з двома послідовно встановленими стрілочними переводами, то подвійні переклади набагато компактніше. З недоліків можна відзначити складність у виготовленні пристрою і малу надійність.

Як бачите, стрілочні переводи різних видів мають свої конструкторські особливості. Звідси і випливають їх важливі переваги і відчутні недоліки. Отримати детальну консультацію та придбати шпали дерев'яні, стрілочні переводи, залізничне кріплення і рейки залізничні можна в компанії ТОВ «UkrMashServis».

Ми гарантуємо якість, перевірену часом!