Колійний інструмент

Колійний інструмент

28 фев 2021

Колійний інструмент — це термін який ;об'єднує ручні машини і прості пристосування, які застосовуються при будівництві залізничної колії, а також при його ремонті і поточному утриманні. Маса такого інструменту не перевищує 100 кілограм.

Класифікується за типом дії на:

Ручний інструмент

Найпростіші пристосування з ручним приводом, за допомогою яких можна виробляти невеликі ремонтно-колійні роботи в ході експлуатації залізничного полотна. Найбільш характерні приклади - лапатий лом, тріскачка (для висвердлювання отворів), костильного молоток, підбійки і т. п.

Механізований інструмент

Оснащений приводом. По виду приводу в свою чергу ділиться на пневматичний, електричний, гідравлічний. За допомогою такого інструменту можна виконувати будь-які роботи з обслуговування залізничної колії - забивання і витягання милиць, ущільнення баласту, різання рейок, свердління отворів, підбиття шпал, шліфування зварних швів і т. д.

До винаходу колійних машин інструмент служив єдиним технічним засобом, за допомогою якого проводилися колійні роботи. Останнім часом він поступово витісняється більш продуктивними колійними машинами. Однак, з огляду на його дешевизну і мінімальні вимоги до рівня кваліфікації обслуговуючого персоналу, такий інструмент залишиться затребуваним ще не одне десятиліття.

Купівля інструменту

Купити шляховий інструмент переважно у перевірених продавців, одним з яких є ТОВ «UkrMashServis». Це одна з основних організацій, що надає послуги з підбору та придбання обладнання, необхідного для обслуговування залізничної колії.

За роки своєї роботи «UkrMashServis» не тільки став в цій області лідером на українському ринку, але і добре себе зарекомендував серед зарубіжних компаній.