Історія виникнення залізобетонних шпал

Історія виникнення залізобетонних шпал

06 мая 2021

У перекладі з фламандського «шпала» звучить як «підпора». У «Словнику російської мови» Ожегова зазначено, що шпали - це поперечні масивні залізобетонні або дерев'яні бруси, на які укладаються рейки.

Шпали залізобетонні вперше з'явилися коли батько і син Черепанова в 1834 році вирішили випробувати створений ними паровоз. Вони укладалися на спеціальні кам'яні лежаки, що доставляло безліч незручностей і тільки через майже сімдесят років на залізницях тоді ще Російської Імперії з'явилися перші залізобетонні шпали. Вони мали наскрізні отвори для полегшення ваги і кріплення рейок за допомогою клейм. Така конструкція широкого застосування не отримала через низьку зносостійкості, хоча і було укладено понад шести тисяч таких шпал.

Ідею з такими шпалами залишили і приступили до спроб використання металевих шпал, які, до речі, в 1912 році були укладені на Донецькій залізниці.

Але і у цих теж були свої недоліки. Укладання була набагато складніше традиційних дерев'яних шпал і до того в районах, де повітря містив хімічні домішки через велику концентрацію промислових об'єктів, шпали швидко іржавіли. Що ж стосується руху поїздів по такому шляху, то шум і гуркіт був м'яко сказати дуже неприємним.

Дуже цікавий факт: якщо врахувати протяжність наших доріг і подальше використання металевих шпал, то вся металургійна промисловість працювала б тільки на випуск рейок і шпал. Далі перейшли до використання дерев'яних шпал, але при всіх своїх перевагах у них є головний недолік - недовговічність. Термін служби перших ялинових шпал становив всього лише 4 роки, а сучасних завдяки просоченню креозол - тридцять років.

На сьогоднішній день величезна перевага віддається все ж залізобетонним брусів, які представляють собою балку з перемінним перетином з майданчиком для установки рейок Р-65 і отворами для скріплення конструкції болтами. Сучасні шпали виконують шляхом заповнення форми бетоном, в яку поміщена арматура, що створює розтяжне зусилля. Саме цих знань не вистачило сто років тому, щоб залізничну колію був надійним і зносостійким. Такі шпали відрізняються необмеженим терміном служби, мають високу механічну міцність і не піддаються гниттю.

В даний час 60% всіх залізничних колій знаходяться на території країн СНД побудовані з використанням залізобетонних брусів, які завдяки високій якості прослужать ще не один десяток років.